Team

Maria Westerbos

Maria Westerbos

Oprichter / directeur / bestuurder
Jeroen Dagevos

Jeroen Dagevos

Hoofd programma’s
Annemarie Nederhoed

Annemarie Nederhoed

Head of Operations
Elles Tukker

Elles Tukker

Communicatiemanager
Irene Vreeken

Irene Vreeken

Controller
Harmen Spek

Harmen Spek

Innovations & Solutions manager
Wendela van Asbeck

Wendela van Asbeck

Coördinator Kids Projecten & Fondsenwerver
Michiel Roscam Abbing

Michiel Roscam Abbing

Researcher & Auteur
Michiel Princen

Michiel Princen

Projectleider Schone Rivieren
Carina van Uffelen

Carina van Uffelen

Admin website en media & Coördinator Plastic Soup TV
Robert Möhring

Robert Möhring

Campaigner Macro Plastic
Lisette van Effrink

Lisette van Effrink

Campaigner Health
Laura Díaz Sánchez

Laura Díaz Sánchez

Projectcoördinator & Campaigner
Madhuri Prabhakar

Madhuri Prabhakar

Projectleider Beat The Microbead
Anna van der Vliet

Anna van der Vliet

Research and Development support
Sophie Vonk

Sophie Vonk

Researcher
Danae Kleida

Danae Kleida

Data Research voor Beat the Microbead
Martje Rozmus

Martje Rozmus

Office & Educatie
Janna Selier

Janna Selier

Coördinator Donaties & Webshop
Enora Regnier

Enora Regnier

Google adwords specialist
Woltera Niemeijer

Woltera Niemeijer

Grafisch ontwerper (freelance)
Frank Aldershof

Frank Aldershof

Applicatiemanager (freelance)
Inja de Boer

Inja de Boer

Consultant (freelance)
Demi Kinsbergen

Demi Kinsbergen

Stagiaire management assistent
Pip

Pip

Manager Joy & Happiness
Milan Driessen

Milan Driessen

Data entry voor Beat the Microbead

Raad van Toezicht

Jacqueline Cramer

Jacqueline Cramer

Voorzitter

Expertise: Politiek-Bestuurlijk
(Neven-)functies: zie bijlage foto

Charles de Klerk

Charles de Klerk

Secretaris

Expertise: Ondernemerschap / afvalverwerking
Functie: ondernemer, investeerder en high performance coach
Nevenfunctie: Executive Director voor Presidents Institute

Dieter Croese

Dieter Croese

Penningmeester

Expertise: Financieel

Freek Stoové

Freek Stoové

Lid

Expertise: Juridisch
Functie: Advocaat bij Omroepvereniging VPRO

Peter Keijzer

Peter Keijzer

Lid

Expertise: Media & Communicatie
Functie: DGA van Lubbers De Jong en Partners BV

Betteke de Gaay Fortman

Betteke de Gaay Fortman

Lid

Expertise: Filantropie
Functie: Oprichter en directeur Tunafasi
Nevenfunctie: Bestuurslid Action Aid Nederland

Comité van aanbeveling

Manon Fokke

Manon Fokke

Bestuursadviseur Strategie & Politiek
Jack van Ham

Jack van Ham

Voorzitter Raad van Toezicht Liliane Fonds, voorzitter Raad van Toezicht BoP Innovation Center en bestuurslid People 4 Earth, tevens oud-voorzitter Plastic Soup Foundation.

Marry de Gaay Fortman

Marry de Gaay Fortman

Advocaat en partner bij Houthoff Buruma, voorzitter VNO NCW Metropoolregio Amsterdam én commissaris bij Royal HaskoningDHV.

Chris Jordan

Chris Jordan

Fotograaf en filmmaker uit Seattle met reportages over massaconsumptie en afval. Zijn werk over Midway, waar albatrosjongen met plastic gevoerd worden, schokt de wereld.

Jan Bouke Wijbrandi

Jan Bouke Wijbrandi

Directeur-bestuurder van stichting NCDO.

Tjerk Wagenaar

Tjerk Wagenaar

Oud-directeur Stichting Natuur & Milieu.

Drs. Hanno Niemeijer

Drs. Hanno Niemeijer

Voorzitter van de Raad van Toezicht van het Louis Bolk Instituut.

Hans Anker

Hans Anker

Strafrechtadvocaat Anker & Anker Strafrechtadvocaten.

Jelle de Jong

Jelle de Jong

Directeur IVN Natuur- en milieueducatie.

Willem Sijthoff

Willem Sijthoff

Eigenaar Sijthoff Media Groep, CEO Binnenlands Bestuur, Adfo Groep en Young & Connected.

Cathy Spierenburg

Cathy Spierenburg

Founder en programma manager My Book Buddy. Adviseur kindermedia. Voorheen netmanager Z@ppelin.

Vrijwilligers

Yvonne Sjamaar

Yvonne Sjamaar

Vrijwilliger
Christian Bruno

Christian Bruno

Fondsenwerving & uitvoering
Susanne Spee

Susanne Spee

Grafisch ontwerper
Caroline Mackie

Caroline Mackie

Vertaalster
Nicola Chadwick

Nicola Chadwick

Vertaalster
Hansje Weijer

Hansje Weijer

Vertaalster
Anouk van den Ham

Anouk van den Ham

Vertaalster
Robbin Besselink

Robbin Besselink

Vertaalster
Joanna Bouma

Joanna Bouma

Vertaalster
Tanja Chung

Tanja Chung

Vertaalster
Jane Pulford

Jane Pulford

Vertaalster
Angela Donkers

Angela Donkers

Vertaalster
Graham John Head

Graham John Head

Vertaler
Ronja Jansz

Ronja Jansz

Regisseur
Daisy Termorshuizen

Daisy Termorshuizen

Vertaalster
Sander Kooijman

Sander Kooijman

Juridische raadgeving
Yannick Overzee

Yannick Overzee

Fotografie

Ere-voorzitters

Charles Moore

Charles Moore

Zeekapitein, oprichter van Algalita Marine research Institute en ‘ontdekker’ van de Plastic Soep
Marcus Eriksen

Marcus Eriksen

Oprichter van het 5gyres Institute

Gastdocenten

Carola Janssen

Carola Janssen

Gastdocent
Christy ter Braak

Christy ter Braak

Gastdocent
Dirk Groot

Dirk Groot

Gastdocent
Els Timmerman

Els Timmerman

Gastdocent
Gaby Kronemeijer

Gaby Kronemeijer

Gastdocent
Helga van Kooten

Helga van Kooten

Gastdocent
Janine Slot

Janine Slot

Gastdocent
Ingrid Lammerse

Ingrid Lammerse

Gastdocent
Kyra Cramer

Kyra Cramer

Gastdocent
Lonneke Crusio

Lonneke Crusio

Gastdocent
Menno Haeck

Menno Haeck

Gastdocent
Peter Siegel

Peter Siegel

Gastdocent
Petra Kieboom

Petra Kieboom

Gastdocent
Petra Olgers

Petra Olgers

Gastdocent
Pauline Wilbrenninck-Geers

Pauline Wilbrenninck-Geers

Gastdocent
Thijs Wetemans

Thijs Wetemans

Gastdocent
Mirjam Schober

Mirjam Schober

Gastdocent
Tim de Rooij

Tim de Rooij

Gastdocent
Henriette Olivier

Henriette Olivier

Gastdocent